İddaa MS 1-0-2 Ne Demek?

Sabah olmadan bu bayram günü yine iddaa haberleri ile sizlerin karşısında olmaktan oldukça mutluluk duyuyorum. Bugüne kadar MS ne demek hakkında hiç bir paylaşım yapmamıştım. Ancak şimdilerde ilk defa bu oyuna yatırım yapacak olan arkadaşlarımız için en baştan bazı şeyleri söylemek gerektiğinin kararına vardım. Eminim ki sizler de çok merak ediyorsunuzdur bunun ne demek olduğunu. Aslında çok basit bir anlama sahip.

İddaa MS Ne Demek?, İddaa MS 1 Ne Demek?, İddaa MS 0 Ne Demek?, İddaa MS 2 Ne Demek?, İddaa MS 02 Ne Demek?

Kısa bir konu gibi gözükebilir ama maddeler halinde söylemek gerekirse MS çok da akla takılacak bir konu değil.

  • MS = Maç Sonucu anlamına gelir.
  • MS 1 = İşte bu konuda çok söylem var. Bu iddaa oyununda, ilk takımın belirlenmesinde kullanılan ve bu maçı ilk takım kazanacak manasının yerleşmesidir. Galatasaray – Sivasspor maçında MS 1 diye bir tahmin yaparsak bu karşılaşmayı Galatasaray’ın kazanacağını söylemiş oluruz.
  • MS 0 = Maç Sonucu 0 diye de kullanabileceğimiz bu tabir ise kesinlikle beraberliği vurgulamaktadır. 0 her zaman beraberlik anlamına gelir. 90 dakika sonunda sizin para yatırıp tahminde bulunduğunuz müsabakanın sonucunun berabere biteceği vurgulanmış olunur.
  • MS 2 = Bu da maç sonucu olarak yorumlanır ve ikinci takımın yani deplasman takımının maçı kazanacağı yönünde kullanılır.

MS 02 ne demek diye de soranlar var biliyorum. Buna da biraz olsun çözüm getirici bir açıklama getirelim. Sevgili oyuncular, maç sonucu 02 anlamına gelen bu şey, aslında bir nevi çifte şansı vurgular. Yani çifte şans oynayarak hem 0 hem de 2 diyebiliriz bir maç sonucuna. Umuyorum ki her şey yolundadır ve sizlere sunduğumuz en iyi iddaa sitelerine gelerek bu maç sonucu tahminlerinizi en yüksek değerlerden yapabilirsiniz. Yasal iddaa sitelerinin bize sunduğu en güzel şeylerden biri de bonuslardır. Hem bonuslar hem de yüksek iddaa oranları bir araya geldiğinde eminim ki vazgeçilmez bir heyecan sizlerle olacaktır. Bol kazançlar diliyoruz.

İddaa 2.5 Gol Altı Nasıl Oynanır Resimli

Hadi kolay gelsin şimdiden herkese. Yine güzel bir iddaa konusu ile buradayız. 2.5 altı nasıl oynanır resimli anlatım diyerek arama yapan sevgili dostlarımız için hoş ve manası büyük bir başlık hazırlamaya karar verdik. Ekip olarak çalışmalarımıza yıllardır devam ediyoruz. Yeni bir şey çıktığı zaman anında bunun hakkında bilgiler sarf ediyoruz. Bazıları bana kızıyor belki ama yapacak bir şey yok. Siz de yazın ve anlatın arkadaşlar. Hatta kalkıp benden çalmayın ki emeğiniz olsun bir yerde. Görüyorum, 2.5 altı konuları adına hep bir şeyleri kopyala yapıştır yapıyorlar. Bunu yapıyorsunuz da ben görmüyor muyum? Görüyorum haliyle. Sonra da şikayet etmek zorunda kalıyorum sizi. Bunu yapmayın boşuna. Handikap üzerine anlatımların daha yoğunlukta olduğu sitemizde genel anlamıyla iddaa oyunu yer alıyor olacak. Bundan şüphe olmasın ve aynı zamanda size en iyi alt ve üst oynayabileceğiniz online platformaları da vereceğiz. Bunlar çok sayıda değil belki ama en kaliteli iddaa oynama şirketleri olarak isimlerini bu piyasaya yazdırmışlar. Bir çok kişi de zaten çok memnun diyebiliriz.

2.5 Gol Altı Nasıl Oynanır Resimli, 2.5 Altı Nasıl Oynanır Resimli, İddaa 2.5 Altı Ne Demek?, İddaa 2.5 Altı Nedir?

Peki güzel insanlar; 2.5 altı ne demek, nedir gibi bir çok sorunuzu duyar gibiyim ve bunların hepsine şimdi birer birer örnekli olarak yanıtlar arayacağız. İlk olarak kendimize bir müsabaka seçelim. Hangi takım ile hangi takım arasında oynansın bu maçlar? Türkiye Ligi’nden seçelim bunları. Biri Beşiktaş diğeri ise Bursaspor olsun. Ben takım ayırt etmem hepsini severim ama bunlar sonuçta bir örnek burada. Bu maç iddaa sitelerinde oynanabilir durumda olsun. Geliyoruz tahminimize. Biz eğer bu maçta 90 dakika içerisinde 3 golden az gol atılacağına inanıyor isek, demek ki iddaa kuponunda veya iddaa sitelerine gelip orada işaretleme yapacak isek 2.5 gol altı seçeneğini işaretlememiz lazım. Gördüğünüz gibi 2.5 gol altı demek bir maç içerisinde 3 golden az gol olması anlamını taşıyor. Buraya kadar her şey tamam sanırım.

Peki resimli olarak anlatırsak nasıl olacak. Bir boş iddaa kuponu düşünelim ve bunun üzerinde 2.5 alt işaretlemesini de yapalım ki tam manasıyla resimli anlatım olmuş olsun.

iddaa-2.5-gol-altı-resimliBen örnek olarak 246 kodlu olduğunu düşündüm bu Beşiktaş – Bursaspor maçının ve buna göre işaretlemesini yaptım. Ardından geliyoruz alt olduğunu belirtmeye. Burada ”A” diye bir simge göreceksiniz. İY diye tabir ettiğimiz yerde yer alıyor alt kısımda. Bunu da işaretliyoruz ki 2.5 gol altı oynadığımızı iddaa makinesi algılayabilsin. İşte böyle oynanıyor arkadaşlar iddaa alt dediğimiz şey. Sizin için en özel olduklarını düşündüğümüz ve 2.5 alt konusunda harika oranlar verebilecek, bonusları da olan ve kayıt olan tüm oyunculara takdim eden bu şirketleri buradan aktarıyorum. Bol kazançlar diliyoruz.