İddaa Handikap 0 Nedir?

Zamansız gelen sorular ve cevaplar bu hayatta başarılı olmak için önümüze konmuş bazı engellerdir. İddaa handikap 0 nedir konusu da bir bakıma bir sualdir ve hiç olmadık bir zamanda insanların kafasını karıştıran bir iddaa oyunu olarak bu piyasada kendini gösterdi. Sonra da her iddaacı başladı aramalar yapmaya. Nedir bu handikap olayı şeklinde bir çok şey duymaya başladım. Artık dayanamadım ben de ve şimdi sözlerime döküyorum tüm düşüncelerimi. Hayatı eğer biraz olsun kendinize göre yaşamak istiyorsanız ve bu iddaa oyununu kazanmayı arzuluyorsanız şimdi beni biraz olsun dinleme vakti geldi. Kimse kimseden üstün değildir ancak eğer biri sizden daha fazla şey biliyorsa emin olun o kişinin başından çok şey geçmiştir. Tecrübe konuşur yani. O yüzden siz benim sadece tecrübemden faydalanmaya çalışın. Gerisinin ne olduğuna ise sonradan karar verin.

Handikap 0 Nedir?, Handikap 0 Ne Demek?, Handikap 0 Nasıl Oynanır?, İddaa Handikap 0, Handikap 0 Maç Berabere Biterse

İddaa oynamaya başladığımda daha lisedeydim. Bu çok açık ve net. Lisedeyken oynamaya başladım. Tabi o zamanlar şartlar ve kurallar bu kadar keskin değildi. Oynamamıza izin veriliyordu. Ama zaman geçtikçe her şey değişti. Mesela o zamanlar iddaa handikap 0 oynama gibi bir şey yoktu. Sadece maç sonucuna kuponlar yapabiliyorduk. Ben iddaa kuponunun 0.50 kuruş olduğu zamanlardayım şu an. Belki okuyanlar beni bileceklerdir. Neyse sonradan bir çok şey çıktı. Sistem de yoktu mesela. Ben şimdi sizin için handikap 0 ne demek onu anlatayım. Çok uzattım cümleleri. Kızmaya başladınız galiba.

 • Öncelikle bu handikap çeşidinde bize örnek bir maç lazım.
 • Bu maçın içerisinde bir favori takım bir de favori olmayan takım olmalıdır.
 • Zaten genellikle hep bu tarz maçlara handikap 0 açılır.
 • Barcelona – Real Betis olsun maçımız.
 • Burada eğer handikap 0 veriliyorsa, o zaman bu maçın normal sonuçlarda Barcelona’nın sadece bir farkla yenmesini beklemeliyiz.
 • Çünkü zaten Barcelona bu maça 0-1 yenik başlıyor handikap 0’a göre.
 • Barcelona 1-0 Real Betis – Handikap 0’a göre 1-1 bitmiş sayılır.
  Barcelona 3-2 Real Betis – Handikap 0’a göre 3-3 bitmiş sayılır.
  Barcelona 4-3 Real Betis – Handikap 0’a göre 4-4 bitmiş sayılır.
  Barcelona 5-4 Real Betis – Handikap 0’a göre 5-5 bitmiş sayılır.
  Barcelona 6-5 Real Betis – Handikap 0’a göre 6-6 bitmiş sayılır.

Yukarıdaki şekilde biterse sonuçlar siz handikap 0 nasıl oynanır konusunda o maçı tutturmuş olursunuz. Umuyorum ki buraya kadar her şey açık. Bazı arkadaşlarımızın da aklında şu soru var; handikap 0 maç berabere biterse ne olur? İşte arkadaşlar, eğer sizin oynadığınız maç gerçek skor olarak berabere bitiyorsa o zaman o kuponu yırtmalısınız. Çünkü handikap 0’da maçın yine berabere bitmesi söz konusu ama gerçek olmayan sonuçlara göre böyle bitiyor. Normalde favori takım maçı galibiyetle tamamlamış oluyor. Buna dikkat edelim lütfen.

Şimdi size en sağlam iddaa sitelerini veriyorum. Bu sitelere kayıt olan arkadaşlarımız hem en yüksek iddaa oranları ile karşılaşacak hem de tek maç oynayarak risk almamış olacaktır. Benden söylemesi, handikap buralarda da oynanıyor ve çok güzel oranlar, bonuslar var.

İddaa Handikap 2 Nedir?

İddaa Handikap 2 Nedir?

Hiç durmuyoruz, yolumuza devam ediyoruz. Madem ki iddaa handikap 2 nedir diyoruz, o halde hiç hızımızı kesmeden anında bilgilendirmelerimizi yapmamız gerekiyor. Zaten ben boş durduğumda kendimi rahat hissetmiyorum. Moralim bozuluyor. Hele ki bu kadar güzel bir site ismi bulup bunu faaliyete geçirmişken hiç bırakmam kendimi. Bakıyorum bazı kişiler çalışmayı hiç sevmiyor. Sanki oturdukları yerden para kazanıyorlarmış gibi hareket ediyorlar. Üzülüyorum gerçekten onlar için. Bu dünyada boş durmak yok arkadaşım. İster iddaa oynayarak ister amelelik yaparak bu hayatı güzel şekilde para kazanıp değerlendirmek gerekiyor. Handikap konusu aslında çok geniş bir içeriğe sahiptir. Bunu öyle iki cümle ile açıklamak her baba yiğidin harcı değil. Anlamak ise ayrı bir zeka istiyor. Ben bu kadar senedir iddaa oynayan biri olarak handikap 2’yi duyduğumda biraz araştırma yaptım ve baktım ki gerçekten kafa karıştırıcı bir yönü var. Çünkü hem handikap 1 hem de handikap 0 gibi şeylerin de bu işin içerisine karışması gerçekten olumsuz bir hava estirebiliyor. Hadi şimdi tam açıklamasını yapmaya başlayalım.

Handikap 2 Nedir?, Handikap 2 Nasıl İşaretlenir?, Handikap 2 Nasıl Oynanır?, Handikap 2 Ne Demek?, 2 Handikap Nedir?

İddaa Handikap 2 Nasıl Oynanır?

Güzel ziyaretçilerim; ben bu anı hep uzun zamandır bekliyordum. Ama ne yazık ki maddi imkansızlıkla yüzünden hiç doğru düzgün bir şeyleri başarma imkanım olmadı. Şimdi maddeler halinde nasıl oynanır bunu açıklamak istiyorum.

 • İlk olarak herhangi bir maç seçiyoruz ve handikap 2 oynanabilir olmalı bu maç.
 • Sonra bu maçın örnek olarak Milan – Parma olduğunu düşünelim.
 • Burada Parma takımı maça 0-1 önde başlamış oluyor.
 • Bazılarımız handikap 2 ile 2 handikap arasında bazı sorunlar yaşayabiliyor. Bunu gidermek için her ikisini de açıklamak istiyorum sizlere.
 • Handikap 2 kısaca deplasman takımının maça 0-1 önde başlamış olmasıdır. En kolay yoldan böyle anlatılabilir. Peki nasıl işaretlenir?

İddaa Handikap 2 Nasıl İşaretlenir?

 • Hemen alta bakmanızı rica ediyorum sizden. Örnek vermek gerekirse yine Milan – Parma maçı ile devam edelim. Kod numarası 122 olsun. Bunu işaretliyoruz.

Handikap 2 Nedir?, Handikap 2 Nasıl İşaretlenir?, Handikap 2 Nasıl Oynanır?, Handikap 2 Ne Demek?, 2 Handikap Nedir?

 • Sonra da üstte olduğu gibi ”H” kısmı ile MS kısmındaki 2’yi işaretliyoruz. Hepsi bu kadar. Kuponunuzda bunu oynamış oluyorsunuz.

Geleyim 2 handikap nedir diye arayanlara özel açıklamamıza. Burada handikap 2 ile alakalı olmayan bir durum söz konusudur. Sadece normal bir şekilde maç içerisindeki güçsüz takıma daha doğrusu favori gösterilen takımın rakibine 2-0 önde başlama şansı tanınmıştır. Maç sonucu olarak favori takım kazanır diyen iddaacılar, favori takımın en az 3 gol farkla kazanacağını tahmin etmelidir. Aralarındaki farkı anlamışsınızdır sanırım.

Size az çok handikap 2 ne demek, nasıl oynanır, nasıl işaretlenir başlıkları adı altında bir şeyleri anlatmaya çalıştık. Umarım faydalı olmuştur. Size önerdiğimiz iddaa sitelerine gelerek bu tarz oyunları çok daha yüksek oranlardan yapabilirsiniz. Hepinize bol kazançlar diliyorum…

İddaa Handikap 1 Nedir?

Olası durumlar için benim olsun veya arkadaşlarımın olsun illa ki bir ikinci planı olur. Bugün iddaa handikap 1 nedir adlı konumuzu yazacağım ancak diğerleri de ekstra bir plan olarak sonraki makalelerimizde yerlerini alacaklar. Karmaşık konulara girmek istemiyorum ancak yaz mevsiminde insanlar eğlenirken, sevgililerini almış gezerler iken ben buradan hala işime devam ediyorum. Aslında işin içerisinde handikap olunca hiç de şikayetçi olamıyorum. Yeni bir sezon yaklaşıyor. Bakmayın şimdi herkesin tatilde olduğuna Eylül ayı geldiği andan itibaren piyasa yine hareketlenecek. Benim asıl ilgilendiğim kişiler ise iddaa oynamaya yeni başlayanlar. Eğer bir iddaa oyuncusu olmak istiyor iseniz handikap hakkında mutlaka bir şeyler bilmelisiniz. Yoksa illa ki güzel bir handikaplı oran görecek ve anlamını bilmiyor iseniz oynamadan es geçmek zorunda kalacaksınız. Bunu yaşamanızı önermiyorum sizlere.

Handikap 1 Nedir?, Handikap 1 Nasıl Oynanır?, İddaa Handikap 1 Nasıl Oynanır?, Handikap 1 Nasıl Oynanır Resimli Anlatım, İddaa Handikap E1 Nedir?

Artık başlayalım şu handikap 1 açıklamalarına. Biliyorum, sabırsızlanıyorsunuz. Bekletmek olmaz. Arkadaşlar, bu yazıma yani handikap 1 nasıl oynanır makaleme örneklerle devam etmek istiyorum. Hem böylelikle çok daha sağlam bir konu olmuş olacaktır. Yoksa böyle boş boş ve uzun uzun yazıp biraz saçma oluyor. Maddelere bölüyorum ki daha iyi anlaşılsın.

handikap 1 resimli anlatım

 • Boş bir iddaa kuponu düşünelim. Bunu resimli anlatım yaparak yazıyorum arkadaşlar, dikkat edelim.
 • Bu boş iddaa kuponunu doldurmak istiyoruz ve bir tane handikap içeren maç eklemek istiyoruz. Bakıyoruz ki oran güzel, hemen yazmak istiyoruz.
 • Örneğin, maç Barcelona – Malaga arasında oynanacak olsun.
 • Burada handikap 1 dediğimiz şey Barcelona’nın maça 1 gol yemiş gibi başlamış olmasıdır.
 • Diyelim ki handikap 1 oynayıp kazanmış olmak istiyorsunuz. Bu durumda Barcelona – Malaga alttaki sonuçlar gibi bitmelidir.

* Barcelona 3-1 Malaga
* Barcelona 4-2 Malaga
* Barcelona 5-3 Malaga
* Barcelona 2-0 Malaga

 • Yukarıdaki gibi biten sonuçlarda hem gerçek skor olarak hem de handikap 1’e göre oynanmak istenen h1 tutmuş/kazanmış olur. (h1’in manası yine handikap 1 demektir.)

Ama diyelim ki maç;

* Barcelona 2-1 Malaga
* Barcelona 3-2 Malaga
* Barcelona 4-3 Malaga
* Barcelona 1-0 Malaga

vs. gibi skorlar ile bitti. İşte o zaman h1 oynayan arkadaşlarımızın kuponları yatmış olacak. Çünkü Barcelona maça zaten 1 gol geride başlıyordu. Bu durumda h1’e göre ya beraberlik olacaktır ya da Malaga kazanmış olacaktır.

 • Barcelona 0-1 Malaga (Maç eğer böyle biterse zaten tabelada Malaga takımının galip geldiği ve h1 gibi bir ihtimalin hiç olmadığını görmüş oluruz.)

Sevgili iddaacılar, az çok handikap 1 hakkında anlatımlar yaptık. Son olarak da e1 şeklinde bazı duyumlar alıyorum. E1 dediğimiz şey ev sahibinin maça 1 gol ile önde başlamasıdır. Ama bazen de şöyle olabiliyor. Diyelim ki Gençlerbirliği – Galatasaray oynuyor olsun. Burada e1,0 gibi şeyler de gözünüze çarpabilir. Bu da ev sahibinin 1 gol ile önde başladığı maçta Galatasaray’ın sadece 1 gol ile kazanması demek olur. Böylelikle e1,0 dediğimiz şeye ulaşmış oluruz.

Şimdi sizin için en yüksek oranlara sahip olan, handikap veren bir çok maçı bünyesinde en geniş iddaa bülteni ile sunan iddaa sitelerini beğenilerinize sunuyorum. Dilediğinizi seçip ister tek maç ister canlı iddaa oynayabilirsiniz. H1 içeren bir çok maç var bültenlerinde. Bence bir inceleyin arkadaşlar.